- Home
- Exclusive Listings
- 0Favorites
-
1000 Brickell Plz #3302,Miami, FL 33131
- 1000 Brickell Plz #3302, Miami, FL 33131
- $2,650,000
- 0%
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,909Sq.Ft
- $1,388/ Sq.Ft
- Brickell Flatiron
1000 Brickell Plz #3302, Miami, FL 33131 View Map -
1000 Brickell Plz #4506,Miami, FL 33131
- 1000 Brickell Plz #4506, Miami, FL 33131
- $1,900,000
- 0%
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,685Sq.Ft
- $1,128/ Sq.Ft
- Brickell Flatiron
1000 Brickell Plz #4506, Miami, FL 33131 View Map -
1000 Brickell Plz #3307,Miami, FL 33131
- 1000 Brickell Plz #3307, Miami, FL 33131
- $1,120,000
- 0%
- 1 Bed
- 2 Baths
- 1,037Sq.Ft
- $1,080/ Sq.Ft
- Brickell Flatiron
1000 Brickell Plz #3307, Miami, FL 33131 View Map -
1435 Brickell Ave #3309,Miami, FL 33130
- 1435 Brickell Ave #3309, Miami, FL 33130
- $929,000
- -7.26%
- 1 Bed
- 1 Bath
- 983Sq.Ft
- $945/ Sq.Ft
- Millennium Tower Condomin
1435 Brickell Ave #3309, Miami, FL 33130 View Map -
1000 Brickell Plz #1811,Miami, FL 33131
- 1000 Brickell Plz #1811, Miami, FL 33131
- $910,000
- -4.3%
- 1 Bed
- 1 Bath
- 823Sq.Ft
- $1,106/ Sq.Ft
- Brickell Flatiron
1000 Brickell Plz #1811, Miami, FL 33131 View Map -
92 SW 3rd St #1512,Miami, FL 33130
- 92 SW 3rd St #1512, Miami, FL 33130
- $620,000
- 6.67%
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,099Sq.Ft
- $564/ Sq.Ft
- Mint
92 SW 3rd St #1512, Miami, FL 33130 View Map -
16385 Biscayne Blvd #1902,North Miami Beach, FL 33160
- 16385 Biscayne Blvd #1902, North Miami Beach, FL 33160
- $499,000
- -4.12%
- 1 Bed
- 2 Baths
- 937Sq.Ft
- $533/ Sq.Ft
- The Harbour
16385 Biscayne Blvd #1902, North Miami Beach, FL 33160 View Map -
1010 SW 2nd Ave #1110,Miami, FL 33130
- 1010 SW 2nd Ave #1110, Miami, FL 33130
- $450,000
- 0%
- 1 Bed
- 1 Bath
- 648Sq.Ft
- $694/ Sq.Ft
- Brickell Ten
1010 SW 2nd Ave #1110, Miami, FL 33130 View Map -
Undisclosed Address,Miami, FL 33131
- Undisclosed Address, Miami, FL 33131
- $23,000/month
- 0%
- 3 Beds
- 4 Baths
- 3,357Sq.Ft
- $7/ Sq.Ft
- Millennium Tower Residenc
Undisclosed Address, Miami, FL 33131 View Map -
new listing5000 Island Estates Dr #1202 + 1s,Aventura, FL 33160
- 5000 Island Estates Dr #1202 + 1s, Aventura, FL 33160
- $22,000/month
- 0%
- 4 Beds
- 5 Baths
- 3,613Sq.Ft
- $6/ Sq.Ft
- Prive
5000 Island Estates Dr #1202 + 1s, Aventura, FL 33160 View Map -
1000 Brickell Plz #5908,Miami, FL 33131
- 1000 Brickell Plz #5908, Miami, FL 33131
- $17,000/month
- 0%
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,025Sq.Ft
- $8/ Sq.Ft
- Brickell Flatiron
1000 Brickell Plz #5908, Miami, FL 33131 View Map -
700 NE 26th Ter #2906,Miami, FL 33137
- 700 NE 26th Ter #2906, Miami, FL 33137
- $9,500/month
- 0%
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,134Sq.Ft
- $8/ Sq.Ft
- Missoni Baia
700 NE 26th Ter #2906, Miami, FL 33137 View Map -
92 SW 3rd St #PH5213,Miami, FL 33130
- 92 SW 3rd St #PH5213, Miami, FL 33130
- $9,000/month
- -28.57%
- 2 Beds
- 3 Baths
- 2,107Sq.Ft
- $4/ Sq.Ft
- Mint
92 SW 3rd St #PH5213, Miami, FL 33130 View Map -
1000 Brickell Plz #3807,Miami, FL 33131
- 1000 Brickell Plz #3807, Miami, FL 33131
- $6,200/month
- 0%
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,107Sq.Ft
- $6/ Sq.Ft
- Brickell Flatiron
1000 Brickell Plz #3807, Miami, FL 33131 View Map -
400 Sunny Isles Blvd #1421,Sunny Isles Beach, FL 33160
- 400 Sunny Isles Blvd #1421, Sunny Isles Beach, FL 33160